O FIRMIE

Drukarnia Algraf istnieje nieprzerwanie na rynku od 1978r. Nasza firma świadczy szeroką gamę usług poligraficznych. Rozwój naszej firmy pozwolił na rozbudowę parku maszynowego, doskonalenie umiejętności
i rozszerzenie oferty. Kolejne okresy działalności - w związku ze wzrostem liczby zamówień oraz wymagań klientów - wymogły na nas wymianę maszyn na nowsze i zwiększenie profilu produkcji.

Dziś nasza oferta obejmuje kompleksowe wykonawstwo katalogów, książek, broszur, ulotek, teczek, naklejek, kalendarzy, plakatów i materiałów reklamowych (standy, wobblery) oraz usług z zakresu CTP, druku
i uszlachetniania oraz introligatorni.

Gwarancje terminowości oraz jakości wykonania usługi stanowią pisemne umowy i zamówienia, które podpisujemy z naszymi klientami. W trakcie wykonywania zlecenia za jego przebieg tj. od projektu, poprzez druk, wykończenie, pakowanie oraz wysyłkę bezpośrednio odpowiada jedna osoba, z którą kontaktuje się klient. System ten zapewnia harmonijną współpracę oraz łatwy i szybki przepływ informacji.

Wykonywane prace na terenie W-wy i okolic są dostarczane bezpłatnie. Ponadto istnieje możliwość magazynowania powierzonych nam zleceń oraz organizacja ich wysyłki do różnych regionów kraju.

Mając na uwadze nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaplecze technologiczne niezbędne do pełnej realizacji materiałów poligraficznych, uważamy, że jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Zapraszamy do współpracy.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zespół ALGRAF

WYSZUKAJ

Formularze

Zapytanie ofertowe
lub zamówienie można złożyć również korzystając z zamieszczonych poniżej formularzy.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej formy kontaktu z nami.

 

 Zapytanie ofertowe

 

 Zamówienie 

Kontakt

Algraf Drukarnia Offsetowa s.c.
03-310 Warszawa,
ul. Staniewicka 1
tel. (+48 22) 811 69 73
tel./fax (+48 22) 811 69 26
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
#Druk.Algraf

 

ZNAJDŹ NAS NA

Prezentacja PDF Algraf

ALGRAF PFR